It is recommended to use a filtered intermediate tap with the product in order to prevent any pollution that may occur in the installation from damaging the armature.
Solus Bathroom Armature
€66,74
| Renk | Black |
|---|---|
| Kartuş Çapı | 35 mm |
| Aeratör | Water Saving Special (Foam flow, lime breaker, flow rate: 16lt/min) |
| Çıkış Ucu Uzunluğu | 160 mm |
| Batarya Bağlantı Dişleri | 3/4" |
| Eksantrik Bağlantı Dişleri | 3/4"-1/2" |
| İdeal Çalışma Basıncı | 3-4 Bar |
| Spiral Hortum Bağlantı Dişleri | 1/2" |
| Kartuş Türü | Special Cartridge |



Reviews
There are no reviews yet.