Tesisatta oluşabilecek her türlü kirliliğin armatüre zararını önlemek için daire girişinde filtre kullanılması tavsiye edilir.
Pedra Ankastre Kabin Bataryası
€55,99
| Renk | Krom, Siyah |
|---|---|
| Marka | GPD |
| Kartuş Çapı | 35 mm |
| Kartuş Türü | Özel Kartuş |
| Çıkış Ucu Uzunluğu | 17.5 mm |
| Çıkış Ucu Bağlantı Ölçüsü | 1/2" |
| Duş Çıkış Spiral Hortum Bağlantı Ölçüsü | 1/2" |
| İdeal Çalışma Basıncı | 3-4 Bar |
| Kullanım Uyumu | Tüm ankastre duş başlıkları ve tüm el duşları ile uyumludur. |
| Montaj Türü | Montaj sıva altıdır. |
| Tasarım Açıklaması | Özel Tasarım kare rozet ve kare yönlendirici kulbu, kare kartuş gömleği |









Reviews
There are no reviews yet.