| Boy | 4m, 5m, 6m, 7m, 8m |
|---|---|
| Üretim Türü | Special Production |
| Genişlik | 900 mm |
| Kalınlık | 25 mm |
| Hadve Sayısı | 9 Ribs |
| Dış Yüzey Tipi | Prepainted Galvanized Sheet |
| İç Yüzey Tipi | Polyethylene Film, Aluminum Foil |
| Yalıtım Tabakası | PUR Insulation |
| Kullanım Alanı | Inner Surface |
| Yanmazlık Sınıfı | PUR/B-s2;d0 |
| Sertifikalar | CE, TSE, TS-EN ISO 9001 |
Isotrapez Single Sheet Panel
€0,00







Reviews
There are no reviews yet.