| Panel Kalınlık | 40 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm, 75 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 150 mm, 180 mm, 200 mm |
|---|---|
| Üretim Türü | Özel Üretim |
| Genişlik | 1 metre |
| Boy Aralığı | 2m-12m |
| Dış Yüzey Deseni | Sinüs ve Çizgili |
| Dış Yüzey Tipi | Boyalı Galvanize Sac, Alüminyum |
| İç Yüzey Tipi | Boyalı Galvanize Sac, Alüminyum |
| Yalıtım Tabakası | PUR ve PIR Yalıtım, Mineral Yün Yalıtım |
| Kullanım Alanı | Cephe |
| Yanmazlık Sınıfı | PUR/B-s2;d0 PIR/B-s1;d0 |
| Sertifikalar | CE, TSE, TS-EN ISO 9001 |
Gizli Vidalı Sinüs & Çizgili Cephe Paneli
€0,00
Secret Fix Sinus & Lined Wall Panel
€0,00
| Panel Kalınlık | 40 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm, 75 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 150 mm, 180 mm, 200 mm |
|---|---|
| Üretim Türü | Special Production |
| Genişlik | 1 metre |
| Boy Aralığı | 2m-12m |
| Dış Yüzey Deseni | Sinus & Lined |
| Dış Yüzey Tipi | Prepainted Galvanized Sheet, Aluminum |
| İç Yüzey Tipi | Prepainted Galvanized Sheet, Aluminum |
| Yalıtım Tabakası | PUR and PIR Insulation, Mineral Wool Insulation |
| Kullanım Alanı | Facade |
| Yanmazlık Sınıfı | PUR/B-s2;d0 PIR/B-s1;d0 |
| Sertifikalar | CE, TSE, TS-EN ISO 9001 |
Reviews
There are no reviews yet.







Reviews
There are no reviews yet.