| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 × 1 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Gri – Montebello |
| Kullanım Alanı | Banyo, Mutfak, Duvar, Zemin |
| Ek Özellikler | Dış Mekan Kullanımına Uygundur |
| Konsept/Doku | Mermer Dokulu |
| Bünye Tip | Full Lappato |
60*120 MONTEBELLO DJ LBBT
€400,00
60*120 MONTEBELLO DJ LBBT
€400,00
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 × 1 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Gray – Montebello |
| Kullanım Alanı | Bathroom, Kitchen, Wall, Floor |
| Ek Özellikler | Suitable for Outdoor Use |
| Konsept/Doku | Marble Textured |
| Bünye Tip | Full Lappato |
Reviews
There are no reviews yet.









Reviews
There are no reviews yet.