| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 × 1 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Mavi-Kahverengi – İllapa |
| Kullanım Alanı | Banyo, Mutfak, Duvar, Zemin |
| Ek Özellikler | Dış Mekan Kullanımına Uygundur |
| Konsept/Doku | Mermer Dokulu |
| Yüzey Parlaklık | Parlak |
| Bünye Tip | Semi Lappato, Sırlı Porselen |
60*120 İLLAPA DJ LBBT
€9,54
60*120 İLLAPA DJ LBBT
€9,54
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 × 1 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | |
| Kullanım Alanı | Баня, Кухня, Стена, Под |
| Ek Özellikler | Подходящ за външна употреба |
| Konsept/Doku | Мраморен текстурен |
| Yüzey Parlaklık | Блестящ |
| Bünye Tip | Глазиран Порцелан, Полу Лапато |
Reviews
There are no reviews yet.
60*120 İLLAPA DJ LBBT
€9,54
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 × 1 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | |
| Kullanım Alanı | Baie, Bucătărie, Perete, Podea |
| Ek Özellikler | Potrivit pentru utilizare în exterior |
| Konsept/Doku | Textură de Marmură |
| Yüzey Parlaklık | Lucios |
| Bünye Tip | Porțelan Lucios, Semi Lappato |
Reviews
There are no reviews yet.


























Reviews
There are no reviews yet.