| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Antrasit – Frankfurt |
| Kullanım Alanı | Banyo, Mutfak, Duvar, Zemin |
| Ek Özellikler | Dış Mekan Kullanımına Uygundur |
| Konsept/Doku | Mermer Dokulu |
| Yüzey Parlaklık | Parlak |
60*120 FRANKFURT DJ LBBT
€9,94
60*120 FRANKFURT DJ LBBT
€9,94
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Antrasite – Frankfurt |
| Kullanım Alanı | Bathroom, Kitchen, Wall, Floor |
| Ek Özellikler | Suitable for Outdoor Use |
| Konsept/Doku | Marble Textured |
| Yüzey Parlaklık | Gloss |
Reviews
There are no reviews yet.
60*120 FRANKFURT DJ LBBT
€9,94
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Антрацит – Frankfurt |
| Kullanım Alanı | Баня, Кухня, Стена, Под |
| Ek Özellikler | Подходящ за външна употреба |
| Konsept/Doku | Мраморен текстурен |
| Yüzey Parlaklık | Блестящ |
Reviews
There are no reviews yet.
60*120 FRANKFURT DJ LBBT
€9,94
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Antracit – Frankfurt |
| Kullanım Alanı | Baie, Bucătărie, Perete, Podea |
| Ek Özellikler | Potrivit pentru utilizare în exterior |
| Konsept/Doku | Textură de Marmură |
| Yüzey Parlaklık | Lucios |
Reviews
There are no reviews yet.













Reviews
There are no reviews yet.