| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Siyah – Elegant |
| Kullanım Alanı | Banyo, Mutfak, Duvar, Zemin |
| Konsept/Doku | Mermer Dokulu |
60*120 ELEGANT DJ LBBT
€8,96
60*120 ELEGANT DJ LBBT
€8,96
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Black – Elegant |
| Kullanım Alanı | Bathroom, Kitchen, Wall, Floor |
| Konsept/Doku | Marble Textured |
Reviews
There are no reviews yet.
60*120 ELEGANT DJ LBBT
€8,96
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Черен – Elegant |
| Kullanım Alanı | Баня, Кухня, Стена, Под |
| Konsept/Doku | Мраморен текстурен |
Reviews
There are no reviews yet.
60*120 ELEGANT DJ LBBT
€8,96
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Negru – Elegant |
| Kullanım Alanı | Baie, Bucătărie, Perete, Podea |
| Konsept/Doku | Textură de Marmură |
Reviews
There are no reviews yet.









Reviews
There are no reviews yet.