| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 × 1 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Beyaz – Carrara |
| Kullanım Alanı | Banyo, Mutfak, Duvar, Zemin |
| Ek Özellikler | Dış Mekan Kullanımına Uygundur |
| Konsept/Doku | Mermer Dokulu |
| Yüzey Parlaklık | Mat |
| Bünye Tip | Full Lappato |
60*120 CARRARA DJ MAT
€8,22
60*120 CARRARA DJ MAT
€8,22
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 × 1 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Бял – Carrara |
| Kullanım Alanı | Баня, Кухня, Стена, Под |
| Ek Özellikler | Подходящ за външна употреба |
| Konsept/Doku | Мраморен текстурен |
| Yüzey Parlaklık | Мат |
| Bünye Tip | Пълен Лапато |
Reviews
There are no reviews yet.
60*120 CARRARA DJ MAT
€8,22
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 60 × 1 cm |
| Ebat | 60×120 |
| Renk | Alb- Carrara |
| Kullanım Alanı | Baie, Bucătărie, Perete, Podea |
| Ek Özellikler | Potrivit pentru utilizare în exterior |
| Konsept/Doku | Textură de Marmură |
| Yüzey Parlaklık | Mat |
| Bünye Tip | Lappato Complet |
Reviews
There are no reviews yet.






Reviews
There are no reviews yet.