| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 cm |
| Ebat | 48×48 |
| Renk | Gri – Kar |
| Kullanım Alanı | Banyo, Mutfak, Duvar, Zemin |
| Konsept/Doku | Mermer Dokulu |
| Yüzey Parlaklık | Parlak |
| Bünye Tip | Semi Lappato, Sırlı Porselen |
48*48 KAR GRİ DJ
€5,47
48*48 KAR GRİ DJ
€5,47
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 cm |
| Ebat | 48×48 |
| Renk | Сив – Kar |
| Kullanım Alanı | Баня, Кухня, Стена, Под |
| Konsept/Doku | Мраморен текстурен |
| Yüzey Parlaklık | Блестящ |
| Bünye Tip | Глазиран Порцелан, Полу Лапато |
Reviews
There are no reviews yet.
48*48 KAR GRİ DJ
€5,47
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 cm |
| Ebat | 48×48 |
| Renk | Gri – Kar |
| Kullanım Alanı | Baie, Bucătărie, Perete, Podea |
| Konsept/Doku | Textură de Marmură |
| Yüzey Parlaklık | Lucios |
| Bünye Tip | Porțelan Lucios, Semi Lappato |
Reviews
There are no reviews yet.










Reviews
There are no reviews yet.