Tesisatta oluşabilecek her türlü kirliliğin armatüre zararını önlemek için ürün ile birlikte filtreli ara musluk kullanılması tavsiye edilir.
Solus Banyo Bataryası
€66,74
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kartuş Çapı | 35 mm |
| Aeratör | Su Tasarruflu Özel (Köpük akış, kireç kırıcılı, debi değeri: 16lt/dk) |
| Çıkış Ucu Uzunluğu | 160 mm |
| Batarya Bağlantı Dişleri | 3/4" |
| Eksantrik Bağlantı Dişleri | 3/4"-1/2" |
| İdeal Çalışma Basıncı | 3-4 Bar |
| Spiral Hortum Bağlantı Dişleri | 1/2" |
| Kartuş Türü | Özel Kartuş |







Reviews
There are no reviews yet.