It is recommended to use a filter at the apartment entrance to prevent any contamination that may occur in the installation from damaging the armature.
Pedra Bathroom Armature
€57,69
| Renk | Chromium, Black |
|---|---|
| Marka | GPD |
| Kartuş Çapı | 35 mm |
| Aeratör | Hidden (Cache) Foam flow, with lime breaker, flow rate: 10.5lt/min |
| Çıkış Ucu Uzunluğu | 161 mm |
| Batarya Bağlantı Dişleri | 3/4" |
| Eksantrik Bağlantı Dişleri | 3/4"-1/2" |
| İdeal Çalışma Basıncı | 3-4 Bar |
| Spiral Hortum Bağlantı Dişleri | 1/2" |



Reviews
There are no reviews yet.